Zendium Hassas Dişler İçin Diş Macunu | Zendium

ZENDIUM PROFESSIONAL HASSAS DİŞLER DİŞ MACUNU- 75 ML.

Zendium Professional Hassas Dişler diş macunu, diş hassasiyetine karşı yardımcı olmak için geliştirilmiştir. 

ZENDIUM PROFESSIONAL AĞZIN DOĞAL YAPISININ KENDİNİ KORUMA ŞEKLİNDEN İLHAM ALINARAK GELİŞTİRİLMİŞTİR.

  • Zendium Professional formülünde bulunan Üçlü Protein-Enzim Sistemi ile ağzınızdaki tükürüğün içerisinde bulunan proteinler ve enzimlerin yaptığı şekilde ağzın doğal savunmasını güçlendirir.
  • Herhangi bir ağız problemi yaşamadan önce proaktif olarak etki eden çalışma mekanizması sayesinde ağzın doğal dengesini korumaya yardımcı olur.
  • Klinik olarak kanıtlanan etkisiyle diş etlerinizin sağlıklı olmasına yardımcı olur.
  • SLS içermeyen nazik formülü sayesinde dişlerinizi fırçaladıktan hemen sonra bile yediklerinizin ve içtiklerinizin tadını rahatlıkla alabilirsiniz.

 

Clinically Proven To Boost Good Bacteria
Zendium - Attributes Wave1

 

bİLEŞENLER:

Aqua, Hydrated Silica, Xylitol, Glycerin, Potassium Nitrate, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Steareth-30, Disodium Pyrophosphate, Disodium Phosphate, Sorbitol, Xanthan Gum, Aroma, Carrageenan, Sodium Fluoride, Sodium Benzoate, Amyloglucosidase, Zinc Gluconate, Sodium Saccharin, Glucose Oxidase, Potassium Thiocyanate, Lysozyme, Colostrum, Lactoferrin, Lactoperoxidase, Citric Acid, CI 77891.

uYARILAR VE KULLANIM TALİMATI:

6 yaş ve daha küçük çocuklarda: yutmayı en aza indirmek amacıyla fırçanın üzerine bezelye büyüklüğünde sürülmelidir. Diğer yollardan florür alınması durumunda bir diş hekimine veya doktora danışınız.