Diş Minesi Güçlendirici ve Onarıcı Diş Macunu | Zendium

ZENDIUM PROFESSIONAL GÜÇLÜ DİŞ MİNESİ DİŞ MACUNU- 75 ML.

Zendium Professional Güçlü Diş Minesi diş macunu, diş minesinin güçlü olmasına yardımcı olur. 

ZENDIUM PROFESSIONAL AĞZIN DOĞAL YAPISININ KENDİNİ KORUMA ŞEKLİNDEN İLHAM ALINARAK GELİŞTİRİLMİŞTİR.

  • Zendium Professional formülünde bulunan Üçlü Protein-Enzim Sistemi ile ağzınızdaki tükürüğün içerisinde bulunan proteinler ve enzimlerin yaptığı şekilde ağzın doğal savunmasını güçlendirir.
  • Herhangi bir ağız problemi yaşamadan önce proaktif olarak etki eden çalışma mekanizması sayesinde ağzın doğal dengesini korumaya yardımcı olur.
  • Klinik olarak kanıtlanan etkisiyle diş etlerinizin sağlıklı olmasına yardımcı olur.
  • SLS içermeyen nazik formülü sayesinde dişlerinizi fırçaladıktan hemen sonra bile yediklerinizin ve içtiklerinizin tadını rahatlıkla alabilirsiniz.

 

Clinically Proven To Boost Good Bacteria
Zendium - Attributes Wave1

 

bİLEŞENLER:

Aqua, Hydrated Silica, Xylitol, Sorbitol, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Steareth-30, Disodium Pyrophosphate, Disodium Phosphate, Xanthan Gum, Aroma, Carrageenan, Sodium Fluoride, Sodium Benzoate, Amyloglucosidase, Zinc Gluconate, Sodium Saccharin, Glucose Oxidase, Potassium Thiocyanate, Lysozyme, Colostrum, Lactoferrin, Lactoperoxidase, Citric Acid, CI 77891

uYARILAR VE KULLANIM TALİMATI:

6 yaş ve daha küçük çocuklarda: yutmayı en aza indirmek amacıyla fırçanın üzerine bezelye büyüklüğünde sürülmelidir. Diğer yollardan florür alınması durumunda bir diş hekimine veya doktora danışınız.