Diş Eti Koruyucu Diş Macunu - Diş Eti Diş Macunu | Zendium

ZENDIUM PROFESSIONAL DİŞ ETİ KORUMASI DİŞ MACUNU- 75 ML.

Zendium Professional Diş Eti Koruması diş macunu, klinik olarak kanıtlanan etkisiyle sağlıklı diş etlerine sahip olmanıza yardımcı olur. 

ZENDIUM PROFESSIONAL AĞZIN DOĞAL YAPISININ KENDİNİ KORUMA ŞEKLİNDEN İLHAM ALINARAK GELİŞTİRİLMİŞTİR.

  • Zendium Professional formülünde bulunan Üçlü Protein-Enzim Sistemi ile ağzınızdaki tükürüğün içerisinde bulunan proteinler ve enzimlerin yaptığı şekilde ağzın doğal savunmasını güçlendirir.
  • Herhangi bir ağız problemi yaşamadan önce proaktif olarak etki eden çalışma mekanizması sayesinde ağzın doğal dengesini korumaya yardımcı olur.
  • Klinik olarak kanıtlanan etkisiyle diş etlerinizin sağlıklı olmasına yardımcı olur.
  • SLS içermeyen nazik formülü sayesinde dişlerinizi fırçaladıktan hemen sonra bile yediklerinizin ve içtiklerinizin tadını rahatlıkla alabilirsiniz.

 

Clinically Proven To Boost Good Bacteria
Zendium - Attributes Wave1

 

bİLEŞENLER:

Aqua, Hydrated Silica,  Xylitol, Sorbitol, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Steareth-30, Xanthan Gum, Aroma, Carrageenan, Disodium Phosphate,  Sodium Fluoride, Amyloglucosidase, Citric Acid,   Zinc Gluconate, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Glucose Oxidase, Potassium Thiocyanate, Lysozyme, Sodium Caseinate, Colostrum, Lactoferrin, Lactoperoxidase, CI 77891.

uYARILAR VE KULLANIM TALİMATI:

6 yaş ve daha küçük çocuklarda: yutmayı en aza indirmek amacıyla fırçanın üzerine bezelye büyüklüğünde sürülmelidir. Diğer yollardan florür alınması durumunda bir diş hekimine veya doktora danışınız.