Zendium image

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

 • Zendium Professional formülünde bulunan Üçlü Protein-Enzim sistemi ile ağzınızda tükürüğün içerisinde bulunan proteinler ve enzimlerin yaptığı şekilde ağzınızı doğal olarak korumaya yardımcı olur. Herhangi bir ağız problemi yaşamadan önce proaktif olarak etki eden çalışma mekanizması sayesinde ağzın doğal dengesini korumaya yardımcı olur. Klinik olarak kanıtlanan etkisiyle diş etlerinizin sağlıklı olmasına yardımcı olur. SLS içermeyen nazik formülü sayesinde dişlerinizi fırçaladıktan hemen sonra bile yediklerinizin ve içtiklerinizin tadını rahatlıkla alabilirsiniz.

 • Zendium Professional, SLS içermeyen nazik formülü sayesinde herkes için uygundur.*

  *Ağzın yumuşak dokularında klinik olarak kanıtlanmıştır.

 • Zendium, doğal tükürük savunmasını destekleyen ve ağız florasını dengeleyen doğal enzimler ve proteinler içerir; böylece ağzınızın doğal olarak korunmasına yardımcı olur.

 • Diş ve dişeti problemleri, dengesini yitirmiş ağız florasının sonucu olabilir. Zendium Professional, tükürükte bulunan bazı doğal enzim ve proteinleri içeren formülasyonuyla, dengeli bir ağız florası sağladığı klinik olarak kanıtlanmış bir diş macunudur. Amiloglukozidaz, glukoz oksidaz ve laktoperoksidazdan oluşan üçlü enzim sistemi, herhangi bir ağız problemi yaşamadan önce proaktif olarak etki eden çalışma mekanizması sayesinde ağzın doğal dengesini korur.

 • Zendium Professional formülünde bulunan Üçlü Protein-Enzim sistemi ile ağzınızda tükürüğün içerisinde bulunan proteinler ve enzimlerin yaptığı şekilde ağzını doğal olarak korumaya yardımcı olur.

 • Zendium Professional köpürtücü madde olarak SLS içermez, nazikliğiyle bilinen Stearat-30 bileşenine sahiptir.

 • Ürünlerimizi hayvanlar üzerinde test etmiyoruz ve hayvanlar üzerindeki testlerin sonlandırılması gerektiğine inanıyoruz. Çığır açan araştırmamızın açık bir amacı vardır: Ürünlerimizde kullandığımız bileşenlerin hayvan testlerine ihtiyaç duymadan güvenli olmasını sağlayan yeni yaklaşımlar geliştirmeye devam etmek. Hayvansız yaklaşımlar konusundaki tutumumuz ve çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 • Karton kutu geri dönüştürülebilir kağıttan üretilmiştir. Tüpü plastik geri dönüşüm veya genel atık olarak bertaraf edilebilir.

 • Kesintisiz olarak ürünlerimizin sürdürülebilirliğini geliştirmek istiyoruz ve bütün yaşam döngüsü boyunca geri dönüştürülmek üzere tasarlanmış ambalajlar sayesinde katı atıklarımızı, sera gazı emisyonlarını ve su kullanımını en aza indirmeye ve enerji geri kazanımına odaklanıyoruz. 2030 yılına kadar ürünlerimizin imalatı ve kullanımının yarattığı çevresel ayak izini yarıya indirmeyi hedefliyoruz. Çevresel etkiyi azaltma konusundaki tutumumuz ve çalışmalarımız hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.